• Dlaczego jesteśmy najlepsi?
  Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  Oto nasze atuty.

 • Edukacja patriotyczna
  Edukacja patriotyczna

  Troszczymy się nie tylko o prawidłowy rozwój intelektualny naszych uczniów ale też kształtujemy ich postawy patriotyczne. Uczniowie biora udział w obchodach świat państwowych i konkursach o tematyce patriotycznej, odwiedzaja miejsca pamięci narodowej i ucza się okazywania szacunku do symboli narodowych. 

 • Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego
  Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

   Nasi uczniowie osiągają wyniki powyżej średniej w kraju, województwie, powiecie i mieście. W ogólnopolskiej skali staninowej dla gimnazjów pozycja szkoły plasuje się najczęściej na poziomie wysokim. 

   

   

   

 • Wysoki przyrost wiedzy uczniów
  Wysoki przyrost wiedzy uczniów

  Wysokie wskaźniki EWD i wyniki egzaminów gimnazjalnych dają nam pozycję SZKOŁY SUKCESU - według specjalistów analiz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Sukcesy w konkursach przedmiotowych
  Sukcesy w konkursach przedmiotowych

  Jesteśmy najlepsi w powiecie w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty. W 2011 r. Minister Edukacji Narodowej nadała szkole tytuł SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.

Nadchodzące wydarzenia

Lut
15

15 luty 2016

Lut
15

15 luty 2016 08.30 - 15.30

Mar
24

24 marzec 2016 - 30 marzec 2016

Kwi
12

12 kwiecień 2016 17.00 - 18.00

Smaller Default Larger

Ferie z e-sportem – szkolny turniej League of Legends

Rozpoczęły się zapisy uczestników do szkolnego turnieju LEAGUE OF LEGENDS, którego rozegranie planowane jest na w pierwszy dzień ferii zimowych 15 lutego 2016r. Chęć uczestnictwa w turnieju prosimy zgłaszać do 5 lutego do członków Samorządu Szkolnego - Dawida Strzemiecznego z kl. III e i Szymona Kaźmierczaka z kl. IIIb wraz z wypełnionym przez kapitana każdej drużyny formularzem, który znajdziecie tutaj. Maksymalna ilość 5-osobowych drużyn - 6.

Czytaj więcej...

Nowy plan lekcji

W związku z rozpoczęciem od poniedziałku 25 stycznia 2016 r. nowego semestru roku szkolnego 2015/2016 zmianie ulega plan lekcji. Poniżej zamieszczamy plany dla klas I, II i III. Na stałe umieszczone są również w zakładce Plany lekcji w górnym menu strony. 

Czytaj więcej...

Głosuj na swoje koleżanki!

Patrycja BorawskaIda WajgeltSerdecznie zapraszamy całą społeczność szkoły i wszystkich zainteresowanych do głosowania na nasze dwie uczennice  - Patrycję Borawską i Idę Wajgelt w Plebiscycie "7 wspaniałych" na Najpopularniejszego Sportowca Ziemi Sieradzkiej organizowanym przez Nasze Radio i portal Nasze.fm. Zasady głosowania zamieszczamy poniżej.

 

 

Czytaj więcej...

Harmonogram pracy szkoły w dniach 11-13 stycznia 2016r.

W dniach 11-13 stycznia 2016 r. odbywają się w naszej szkole próbne egzaminy gimnazjalne klas III. W tych dniach ulegają zmianie godziny zajęć lekcyjnych. Poniżej przedstawiamy harmonogram pracy szkoły w tych dniach.

Czytaj więcej...

Szczęśliwego Nowego Roku

Wszystkiego co najlepsze.Wszelkiej pomyślności, realizacji osobistych planów oraz spełnienia najskrytszych marzeń w Nowym 2016 Roku Dyrekcji, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz wszystkim uczniom i ich rodzinom życzy Redakcja strony.

Tablica ogłoszeń - zajęcia techniczne

Informujemy, że od dnia 01 stycznia 2016r. wszystkie ogłoszenia dotyczące potrzebnych na zajęcia techniczne materiałów będą także umieszczane pod adresem: http://padlet.com/piotrekbakowicz/gim3sieradz .Wyszukiwarka

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.