Publiczne Gimnazjum nr 3 w Sieradzu
Dzisiaj jest sobota, 16 grudnia 2017 r., 350 dzień roku  
Menu


Gości online: 1



Sukcesy szkoły w konkursach

w roku szkolnym 2013/2014

 

MIĘDZYNARODOWYCH

 

1. Kangur Matematyczny 2013

Wyróżnienie - Piotr Sowizdrzał kl. Id, Klaudia Salomon kl. Id 

opiekun: Pani Jadwiga Kędzia

Wyróżnienie - Martyna Janczak kl. Ia, Patryk Majewski kl. IIb, Damian Matusiak kl. IIId, Adam Słowiński kl. IIId 

opiekun: Pani Danuta Kałuziak

 

OGÓLNOPOLSKICH

 

1. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Morski Świat Przyszłości" organizowany przez Ministerrstwo Informacji i Rozwoju

wyróżnienie: Roksana Kołodziejczyk kl. IIIb

opiekun: Pani Anna Gawron

 

WOJEWÓDZKICH

 

1. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego dla uczniów gimnazjów organizowany przez Łódzkiego Kuratora Oświaty

Laureat: Julia Przybyszewska kl. Ia

opiekun: Pani Izabela Kierniakiewicz-Perdek

 

2. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Informatyki dla uczniów gimnazjów organizowany przez Łódzkiego Kuratora Oświaty

Finalista: Martyna Romek kl. IIIc

opiekun: Pani Aneta Leśkiewicz

 

3. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii dla uczniów gimnazjów organizowany przez Łódzkiego Kuratora Oświaty

Laureat: Jakub Stępniak kl. IIa

opiekun: Pani Izabela Matławska

 

4. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki dla uczniów gimnazjów organizowany przez Łódzkiego Kuratora Oświaty

Finalista: Damian Matusiak kl. IIId

opiekun: Pani Danuta Kałuziak

 

5. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Fizyki dla uczniów gimnazjów organizowany przez Łódzkiego Kuratora Oświaty

Finalista: Damian Matusiak kl. IIId

opiekun: Pani Anna Grabowska

 

6. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Geografii dla uczniów gimnazjów organizowany przez Łódzkiego Kuratora Oświaty

Finalista: Agata Pyrzyńska kl. IIIc

opiekun: Pani Renata Cieploch

7. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii dla uczniów gimnazjów organizowany przez Łódzkiego Kuratora Oświaty

Finalista: Martyna Bartusiak kl. IIIc

Finalista: Aleksandra Miłek kl. IIIb 

opiekun: Pani Barbara Kaźmierczak 

8. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjów organizowany przez Łódzkiego Kuratora Oświaty

Laureat: Igor Wróbel kl. IIId

opiekun: Pani Magdalena Smus, Pani Agnieszka Wołowicz 

 

9. Wojewódzki Konkurs Matematyczny  - "Matematyka moja pasja"

Finalista: Damian Matusiak kl. IIId

opiekun: Pani Danuta Kałuziak

 

10. Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Regionie Łódzkim

I Wicemistrz: Roksana Kołodziejczyk kl. IIIb

opiekun: Pani Izabela Matławska

 

11. Wojewódzki Festiwal Piosenki i Tańca "Aleksandrowska Wiosna"

Wyróżnienie: Gabriela Sędzińska kl. IIIe

Wyróżnienie: Anna Kowalkiewicz kl. IIIc

opiekun: Pan Marcin Krzymiński

 

REJONOWYCH/MIĘDZYPOWIATOWYCH

 

1. Międzypowiatowe Potyczki Matematyczne

I miejsce: Piotr Sowizdrzał kl. Id

opiekun: Pani Jadwiga Kędzia

II miejsce: Damian Matusiak kl. IIId

opiekun: Pani Marta Szałek

 

2. XIII Międzypowiatowe Zawody Chemiczne dla Gimnazjalistów

Laureat: Maria Jankowska kl. IIe 

Finalista: Gracjan Kowalczyk kl. IId

Finalista: Bartłomiej Markowski kl. IId

Finalista: Natalia Smolińska kl. IId

opiekun: Pani Lidia Bilakiewicz

 

POWIATOWYCH

 

1. Powiatowe Eliminacje XXXVII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

VI miejsce

opiekun: Pan Tomasz Sośnicki

 

2. Powiatowa Olimpiada Wiedzy o Zdrowym Żywieniu

I miejsce: Wiktoria Wesołowska kl. Id

opiekun: Pani Maja Ryl

 

3. Powiatowe Potyczki Matematyczne

I miejsce: Klaudia Salomon kl. Id  - opiekun: Pani Jadwiga Kędzia

I miejsce: Piotr Sowizdrzał kl. Id  - opiekun: Pani Jadwiga Kędzia 

I miejsce: Damian Matusiak kl. IIId - opiekun: Pani Danuta Kałuziak

II miejsce: Aneta Machała kl. Ib  - opiekun: Pani Helena Rajewska 

 

4. Powiatowy Konkurs Recytatorski "Jan Paweł II"

Nagroda II stopnia: Dawid Druciarek kl. IIf

opiekun: Pani Agnieszka Ogrodowczyk

 

5. Konkurs Literacki "Eko-osiedle" edycja V

I nagroda: Roksana Kołodziejczyk kl. IIIb (poezja, proza)

II nagroda: Piotr Pacyna kl. Ib (poezja) 

wyróżnienie: Lidia Kołodziejczyk kl. Ia (proza)  

opiekun: Pani Maria Mikołajczyk

wyróżnienie: Natalia Gwizdała kl. Id (proza)

opiekun: Pani Bożena Słupianek

wyróżnienie: Aleksandra Kacprzak kl. Ic

opiekun: Pani Agnieszka Ogrodowczyk

 

MIEJSKICH

 

1.  Konkurs Plastyczny "Zwyczaje i obrzędy Bożonarodzeniowe" (SDK)

Nagrodzeni:

Lidia Kołodziejczyk kl. Ia

Roksana Kołodziejczyk kl. IIIb

Wyróżnieni:

Aleksandra Plesiak kl. IId

Eryka Fortuna kl. IIa

opiekun: Pani Anna Gawron

 

2.  Konkurs Plastyczny "Wyprawa moich marzeń"

I miejsce: Roksana Kołodziejczyk kl. IIIb, Lidia Kołodziejczyk kl. Ia

III miejsce: Aleksandra Stawiany kl. IIf

opiekun: Pani Anna Gawron

 

3.  Turniej Wiedzy Pożarniczej Szkół Gimnazjalnych - "Młodzież zapobiega pożarom 2014"

III miejsce w klasyfikacji zespołowej 

III miejsce w klasyfikacji indywidualnej: Jakub Bartosiewicz kl. IIIc

opiekun: Pani Irena Pierzkowska

 

4.  Konkurs Plastyczny "Przywołujemy wiosnę"

II nagroda: Roksana Kołodziejczyk kl. IIIb

opiekun: Pani Anna Gawron

 

5.  XXII Muralia 2014 Konkurs palstyczny "Warta - rzeka życia" (organizator BWA w Sieradzu)

II miejsce drużynowo

opiekun: Pani Anna Gawron 


Ostatnia aktualizacja: 08.06.2016r.