Publiczne Gimnazjum nr 3 w Sieradzu
Dzisiaj jest sobota, 16 grudnia 2017 r., 350 dzień roku  
Menu


Gości online: 1



Sukcesy szkoły w konkursach

w roku szkolnym 2012/2013

 

MIĘDZYNARODOWYCH

 

1. Kangur Matematyczny 

Wyróżnienie - Barbara Bilakiewicz kl. IIIc

opiekun: Pani Danuta Kałuziak

 

OGÓLNOPOLSKICH

 

1. VIII Olimpiada Matematyczna

Laureat: Barbara Bilakiewicz kl. IIIc

opiekun: Pani Danuta Kałuziak

2. II Edycja Ogólnopolskiej Akcji "Jeżdżę z głową" 

Nagroda w konkursie na najlepszą prezentację multimedialną pt.: "Jak moje miasto jeździ z głową" - II miejsce zajęły: 

Martyna Romek kl. IIc

Martyna Bartusiak kl. IIc

Agata Pyrzyńska kl. IIc

Kaja Jarczewska kl. IIc

Dominika Włodarczyk kl. IIc

(Dziewczęta otrzymały rowery)

Nagroda za jednoczesne zaangażowanie uczniów i władz - 2 zestawy stojaków rowerowych - dla szkoły i miasta: 

opiekun: Pan Piotr Bakowicz

 

WOJEWÓDZKICH

 

1. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Informatyki dla uczniów gimnazjów organizowany przez Łódzkiego Kuratora Oświaty

Laureat: Artur Gawron kl. IIIb

Finalista:  Ernest Błaż kl. IIIc

opiekun: Pani Aneta Leśkiewicz

 

2. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki dla uczniów gimnazjów organizowany przez Łódzkiego Kuratora Oświaty

Laureat: Barbara Bilakiewicz  kl. IIIc

Finalista: Michał Szumicki kl. IIIc

Finalistka: Agatał Ratajczyk kl. IIIa

opiekun: Pani Danuta Kałuziak, Pani Helena Rajewska

 

3. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Geografii dla uczniów gimnazjów organizowany przez Łódzkiego Kuratora Oświaty

Finalistka: Karolina Grzyb kl. IIIa

Finalistka: Agata Pyrzyńska kl. IIc

Finalistka: Agata Ratajczyk kl. IIIa

opiekun: Pani Renata Cieploch

 

4. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii dla uczniów gimnazjów organizowany przez Łódzkiego Kuratora Oświaty

Finalistka: Agata Ratajczyk kl. IIIa

opiekun: Pani Barbara Kaźmierczak

 

5. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Plastyki dla uczniów gimnazjów organizowany przez Łódzkiego Kuratora Oświaty

Finalistka: Zuzanna Mikołajczyk kl. IIIc

opiekun: Pani Anna Gawron

 

6. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjów organizowany przez Łódzkiego Kuratora Oświaty

Finalistka: Barbara Bilakiewicz  kl. IIIc

Finalistka: Malwina Kowalska  kl. IIId

opiekun: Pani Agnieszka Wołowicz, Pani Małgorzata Stobiecka

 

7. Wojewódzki Konkurs Matematyczny  - "Matematyka moja pasja"

Laureat - II miejsce: Barbara Bilakiewicz kl. IIIc

Finalista: Michał Szumicki kl. IIIc

opiekun: Pani Danuta Kałuziak

 

8. Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Regionie Łódzkim

Wicemistrz - II miejsce: Roksana Kołodziejczyk kl. IIb

opiekun: Pani Izabela Matławska

 

9. Wojewódzki Festiwal Piosenki i Tańca "Aleksandrowska Wiosna 2013" - kategoria soliści - wokaliści gimnazjum

III miejsce: Gabriela Sędzińska kl. IIe

Wyróżnienie: Anna Kowalkiewicz kl. IIc

opiekun: Pan Marcin Krzymiński

 

REJONOWYCH/MIĘDZYPOWIATOWYCH

 

1. Konkurs Piosenki Wojskowej 

Laureatka: Gabriela Sędzińska kl. IIe

opiekun: Pan Marcin Krzymiński

 

2. Międzypowiatowe Potyczki Matematyczne

I miejsce: Damian Matusiak kl. IIe - opiekun: Pani Marta Szałek

III miejsce: Michał Szumicki kl. IIIc - opiekun: Pani Danuta Kałuziak

III miejsce: Agata Pyrzyńska kl. IIc - opiekun: Pani Danuta Kałuziak

Wyróżnienie: Agata Ratajczyk kl. IIIa - opiekun: Pani Helena Rajewska

 

POWIATOWYCH

 

1. X Rajd "Sieradzkiego Szwędaczka szlakiem Walk nad Warta 1939 roku

I miejsce w klasyfikacji ogólnej dla: "Trójka Super Stars" 

I miejsce w konkursie piosenki żołnierskiej

I miejsce w konkursie sprawnościowym: Aleksander Kubicki kl. IId

 

2. Konkurs Plastyczny "Moje wakacje" zorganizowany przez Zespół Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Sieradzu i Fundację "Wyciągamy dzieci z bramy" przy wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

I miejsce: Kinga Mączka kl. IIId

II miejsce: Aleksandra Mituła kl. If

III miejsce: Roksana Kołodziejczyk kl. IIb

opiekun: Pani Anna Gawron

 

3. Eliminacje powiatowe XXXVI Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

X miejsce - zespół w składzie: 

Wiktor Siwerski kl. IIe

Karolina Piechota kl. IIe

Martyna Marek kl. IIb

opiekun: Pan Piotr Bakowicz

 

4. Konkurs Plastyczny "Ratuję życie drugiego człowieka" w ramach I Mistrzostw Ziemi Sieradzkiej w Ratownictwie Medycznym

Nagroda główna GRAND PRIX: Aleksandra Mituła kl. If

opiekun: Pani Anna Gawron

 

5. Powiatowe Potyczki Matematyczne 

I miejsce: Michał Szumicki kl. IIIc - opiekun: Pani Danuta Kałuziak 

I miejsce: Damian Matusiak kl. IIe - opiekun: Pani Marta Szałek

II miejsce: Agata Ratajczyk kl. IIIa - opiekun: Pani Helena Rajewska

II miejsce: Agata Pyrzyńska kl. IIc - opiekun: Pani Danuta Kałuziak

II miejsce: Julian Stasiak kl. Id - opiekun: Pani Danuta Kałuziak

III miejsce: Daria Kubik kl. IIIa - opiekun: Pani Helena Rajewska

III miejsce: Martyna Romek kl. IIc - opiekun: Pani Danuta Kałuziak

III miejsce: Patryk Majewski kl. Ib - opiekun: Pani Marta Szałek

 

6. V edycja Powiatowego Konkursu o Odnawialnych Źródłach Energii 

 II miejsce: Michał Nagielski kl. IIb 

opiekun: Pani Izabela Giergiel

 

7. Powiatowy Konkurs Literacko - Translatorski "Tuwimieję"  - organizator Biblioteka Pedagogiczna w Sieradzu i Nauczycielskie kolegium Języków Obcych w Sieradzu

Laureaci:

Izabela Majchrzak kl. Id - opiekun: Pani Izabela Kierniakiewicz -Perdek

Patrycja Bryczyńska kl. IIb - opiekun: Pani Dorota Błaszczyk

Martyna Bartusiak kl. IIc - opiekun: Pani Ewa Banasiewicz

 

8. Powiatowy Konkurs Matematyczny "Vieta" - organizator: IILO im. Stefana Żeromskiego w Sieradzu

 II miejsce: Agata Ratajczyk kl. IIIa 

opiekun: Pani Helena Rajewska

 

9. Powiatowy Konkurs Literacki "Tworzymy młodzieżowy kanon lektur" 

Laureatki:

Karolina Grzyb kl. IIIa

Monika Olejniczak kl. IIIa  

 opiekun: Pani Bogumiła Szewczyk

 

10. IX Powiatowy Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej

 

III miejsce: Albert Dąbrowski kl. IId 

opiekun: Pani Mariola Klimczak - Merk

 

MIEJSKICH

 

1.  Konkurs Plastyczny "Mój kalendarz na 2013r."

Nagrodzeni:

Roksana Kołodziejczyk kl. IIb

Adrian Szewczyk kl. IIe

Jesica Stradomska kl. IIIa

 

Wyróżnieni:

Maria Wojda kl. IId

Kinga Mączka kl. IIId

Karolina Piechota kl. IIe

Aleksandra Plesiak kl. Id

opiekun: Pani Anna Gawron

 

2.  Konkurs Plastyczny "Piękno zaklęte w Nadwarciańskim Krajobrazie"

Nagrodzeni:

Maria Wojda kl. IId

Klaudia Siercha kl. If

Roksana Jędras kl. IId

Wioletta Balcerzak kl. IIe

Julia Jasiak kl. If

Anita Janicka kl. Ic

opiekun: Pani Anna Gawron

 

3.  Turniej Wiedzy Pożarniczej Szkół Gimnazjalnych - "Młodzież zapobiega pożarom 2013"

III miejsce w klasyfikacji zespołowej 

I miejsce w klasyfikacji indywidualnej: Maciej Owczarek kl. IIIc

opiekun: Pani Irena Pierzkowska

 

4.  Konkurs Wiedzy o Polskim Parlamentaryzmie - organizator - Poseł na Sejm RP Piotr Polak (PiS)

Nagrodzeni:

Monika Olejniczak kl. IIIa

Agata Pyrzyńska kl. IIc

Michał Barczyński kl. IIIc

szkolny organizator konkursu: Pani Ewa Banasiewicz


Ostatnia aktualizacja: 08.06.2016r.