Publiczne Gimnazjum nr 3 w Sieradzu
Dzisiaj jest sobota, 16 grudnia 2017 r., 350 dzień roku  
Menu


Gości online: 1



Sukcesy szkoły w konkursach

w roku szkolnym 2011/2012

 

                                             KONKURSY MIEJSKIE

1.  Konkurs plastyczny "Mój kalendarz na 2012 rok":

nagrodzeni: Roksana Kołodziejczyk kl. IIb, Kinga Mączka kl. IId, nagroda  Internautów: Martyna Kupis kl. IId

wyróżnieni: Agata Ratajczyk kl. IIa, Angelika Augustyniak kl. IId, Martyna Kupis kl. IId, Paulina Rubach kl. IId

opiekun: p. Anna Gawron

2. IV Międzyszkolny Konkurs plastyczny "Poznaję św. Urszulę Ledóchowską - patronkę Sieradza"

wyróżnienie: Roksana Kołodziejczyk kl. Ib

opiekun: p. Anna Gawron

3. Konkurs fotograficzny "Uzaleznieniom STOP"

II miejsce: Edyta Kamiennik kl. IIIf

wyróżnienie: Oskar Krawczyk kl. Ib

opiekun: p. Piotr Bakowicz

4. Konkurs piosenki turystycznej "IX Rajdu Sieradzkiego Szwędacza Szlakiem Walk nad Wartą 1939r."

I miejsce zespołowo

II miejsce w rywalizacji drużynowej 

opiekun: p. Urszula Rozmarynowska

5. Konkurs literacki "Eko-Osiedle"

nagroda za utwór prozą "Pamiętnik z życia osiedla" - Natalia Leśniak kl. IIb

nagroda za utwór prozą "Magiczne drzewo" - Roksana Kołodziejczyk kl. Ib

nagroda za utwór poetycki "Okno na podwórze" - Roksana kołodziejczyk kl. Ib 

opiekun: p. Maria Mikołajczyk

6. Turniej Wiedzy Pożarniczej Szkół Gimnazjalnych - "Młodzież zapobiega pożarom 2012"

III miejsce zespołowo

III miejsce indywidualnie - Jakub Bartosiewicz kl. Ic

IV miejsce indywidualnie - Konrad Leśnik kl. Ic

opiekun: p.Irena Pierzakowska

 KONKURSY POWIATOWE

1. Powiatowe Potyczki Matematyczne 

I miejsce -  Mariusz Kobiela kl. IIIb, Barbara Bilakiewicz kl. IIc

III miejsce -  Martyna Romek kl. Ic

opiekun: p. Danuta Kałuziak

II miejsce -  Agata Ratajczyk kl. IIa

opiekun: p. Helena Rajewska

KONKURSY REGIONALNE

1. Regionalny Konkurs Plastyczny "Rok Janusza Korczaka"

I miejsce: Paulina Rubach kl. IId

wyróżnienie:  Adrian Szewczyk kl. Ie

opiekun: p. Anna Gawron

                             KONKURSY WOJEWÓDZKIE 

1. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii

Laureatka: Barbara Bilakiewicz kl. IIc

Finalistka:  Agata Ogłoza kl. IIIc, Mariusz Kobiela kl. IIIb

opiekun: p. Lidia Bilakiewicz, p. Izabela Giergiel

2. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Geografii

Finalistka: Weronika Bednarskakl. IIIc

opiekun: p. Renata Cieploch

3. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

Laureat: Mariusz Kobiela kl. IIIb

Finalistka:  Barbara Bilakiewicz kl. IIc

opiekun: p. Danuta Kałuziak

4. Wojewódzki Konkurs Matematyczny "Matematyka moja pasja"

Laureat: Mariusz Kobiela kl. IIIb

Finalistka:  Barbara Bilakiewicz kl. IIc

opiekun: p. Danuta Kałuziak

5. Wojewódzki Konkurs Matematyczny "Jantar"

I miejsce: Mariusz Kobiela kl. IIIb

I miejsce:  Barbara Bilakiewicz kl. IIc

opiekun: p. Danuta Kałuziak

                             KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

1. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Postcards from Scotland"

II miejsce: Igor Wróbel kl. Id

wyróżnienie:  Roksana Kołodziejczyk kl. Ib, Patrycja Dembska kl.IIIc

opiekun: p. Anna Gawron, organizator: Zespół Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Sieradzu

2. XIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Kartka Świąteczna - Boże Narodzenie, Nowy Rok"

wyróżnienie:  Paulina Rubach kl. IId

opiekun: p. Anna Gawron

3. VII Olimpiada Matematyczna

Finalista:  Mariusz Kobiela kl. IIIb

opiekun: p. Danuta Kałuziak

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

1. Kangur Matematyczny 

bardzo dobry wynik - Barbara Bilakiewicz kl. IIc

wyróżnienie: Mariusz Kobiela kl. IIIb, Patryk Pawłowski kl. IIc

opiekun: p. Danuta Kałuziak


Ostatnia aktualizacja: 08.06.2016r.