Publiczne Gimnazjum nr 3 w Sieradzu
Dzisiaj jest sobota, 16 grudnia 2017 r., 350 dzień roku  
Menu


Gości online: 1



Sukcesy szkoły w konkursach

w roku szkolnym 2010/2011

 

                                             KONKURSY MIEJSKIE

1.  Konkurs plastyczny "Mój kalendarz na 2011 rok":

nagrodzeni: Agata Ratajczyk kl. Ia, Aleksandra Wika kl. IIIe, Kinga Mączka kl. Id, Agata Ogłoza kl. IIc

wyróżnieni: Adrianna Bakowicz kl. IId, Daria Kubik kl. Ia, Ewa Grenda kl. IIc, Joanna Holica kl. IIId,  Klaudia Nakonieczna kl. Ie, Klaudia Twarda kl. Ib, Patrycja Dembska kl. IIc, Wiktoria Bartnikowska kl. IIb

opiekun: p. Anna Gawron

2. Konkurs plastyczny "Zwyczaje Bożonarodzeniowe."

nagroda w kategorii "Szopka Bożonarodzeniowa": Żaneta Benben kl. IId, Kinga Smuś kl. IId, Maria Pańczyszyn kl. IId, Marlena Miśkiewicz kl. IId, Przemysław Dobras kl. IId, Filip Marek kl. IId, Jakub Kupis kl. IId

wyróżnienie w kategorii "Kartka Bożonarodzeniowa": Kinga Mączka kl. Id, Joanna Holica kl. IIId

opiekun: p. Ewa Wojnarowicz

3. Konkurs na fotografię do "Kalendarza na rok 2011".

nagroda: Zuzanna Bakowicz kl. IIId

opiekun: p. Piotr Bakowicz

4. Konkurs dziennikarstwa ekologicznego "Sprzątamy świat wokół nas"

I miejsce: Konrad Owczarek kl. IIIe

opiekun: p. Aneta Leśkiewicz, p. Maja Ryl

5. Konkurs piosenki turystycznej "VIII Rajdu Sieradzkiego Szwędacza Szlakiem Walk nad Wartą 1939r."

II miejsce zespołowo

III miejsce w rywalizacji drużynowej 

opiekun: p. Urszula Rozmarynowska

6. Konkurs fotograficzny"Świat ma inne propozycje"

I miejsce: Jakub Lewiński kl. Ib

II miejsce: Karolina Grzyb kl. Ia

7. Konkurs filmowy "Świat ma inne propozycje"

I miejsce: Jakub Lewiński kl. Ib

II miejsce: Adrian Jachowicz kl. Ib

III miejsce: Klaudia Twarda kl. Ib

8. Sportowa Gimnazjada 2010

I miejsce i Puchar Prezydenta Miasta Sieradza

                               KONKURSY POWIATOWE

1. Finały Powiatowej Gimnazjady Piłki Koszykowej Dziewcząt

I miejsce zespołowo

opiekun: p. Witold Dobroszek

2. Finały Powiatowej Gimnazjady Piłki Koszykowej Chłopców

II miejsce zespołowo

opiekun: p. Tomasz Sośnicki

3. Finały Międzypowiatowej Gimnazjady Sztafetowych Biegów Przełajowych Dziewcząt 

I miejsce zespołowo

opiekun: p. Marcin Gabrysiak

4. Finały Powiatowej Gimnazjady Sztafetowych Biegów Przełajowych Dziewcząt 2010/2011

I miejsce zespołowo

5. Współzawodnictwo Powiatowej Gimnazjady Dziewcząt 2009/2010

I miejsce zespołowo

6. Współzawodnictwo Powiatowej Gimnazjady Chłopców 2009/2010

III miejsce zespołowo

 

                               KONKURSY REGIONALNE

1. IV Międzypowiatowy Festiwal Gazetek Szkolnych

wyróżnienie: Martyna Chlebicz kl. IIIe, Sylwia Piekarczyk kl. IIIe, Ewelina Rybak kl. IIIe, Joanna Holica kl. IIId, Aleksandra Klimczak kl. IIIf

opiekun: p. Michał Sitarek

                                KONKURSY REJONOWE

1. Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców "Sportowa Gimnazjada 2011"

III miejsce zespołowo

opiekun: p. Bartosz Wesołowski

2.  Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt "Sportowa Gimnazjada 2011"

II miejsce zespołowo

opiekun: p. Izabela Wesołowska

3. Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Chłopców

III miejsce zespołowo

opiekun: p. Bartosz Wesołowski

4. Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Dziewcząt

I miejsce zespołowo

opiekun: p. Izabela Wesołowska

5. Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej "Sportowa Gimnazjada 2010"

I miejsce zespołowo

opiekun: p. Tomasz Sośnicki

                             KONKURSY WOJEWÓDZKIE 

1. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii

Laureatka: Agata Ogłoza kl. IIc

opiekun: p. Izabela Giergiel

2. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Geografii

Laureat: Przemysław Stępniak kl. IIIe

Finalistka: Martyna Chlebicz kl. IIIe

opiekun: p. Renata Cieploch

3. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

Laureat: Jan Mikołajewicz kl. IIId

opiekun: p. Jadwiga Kędzia, p. Danuta Kałuziak

4. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii

Finalista: Mariusz Kobiela kl. IIb

opiekun: p. Lidia Bilakiewicz

5. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Wiedzy o Sztuce (sekcja plastyki)

Finalistka: Joanna Holica kl. IIId

opiekun: p. Anna Gawron, p. Ewa Wojnarowicz

6.  Wojewódzkie Finały Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt

IV miejsce zespołowo

opiekun: p. Grzegorz Andryszczak

                             KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

1. Ogólnopolski Konkurs dla Dyrektorów "Szkoła obywateli im. Anny Radziwił"

Finalistka, Laureatka Województwa: p. Helena Rajewska Dyrektor Gimnazjum nr 3 im. Unii Europejskiej w Sieradzu

                            KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

1. Projekt eTwinning

wyróżnienie - Certyfikat Jakości

opiekun: p. Magdalena Smus


Ostatnia aktualizacja: 08.06.2016r.