Publiczne Gimnazjum nr 3 w Sieradzu
Dzisiaj jest sobota, 16 grudnia 2017 r., 350 dzień roku  
Menu


Gości online: 1



Sukcesy szkoły w konkursach

w roku szkolnym 2009/2010

 

                                             KONKURSY MIEJSKIE

1.  Konkurs plastyczny "Woda - ekologia/ochrona środowiska. Unia Europejska a ochrona środowiska w Sieradzu" - kalendarz 2010:

laureat: Klara Tomczak kl. IIf

opiekun: p. Anna Gawron

2. Konkurs plastyczny "Mój kalendarz na 2010r."

nagrodzeni: Damian Gliński kl. IId, Patrycja Dembska kl. Ic, Adam Kędzia kl. IIe

wyróżnieni: Piotr Kałuziak kl. IIe, Konrad Kuśmierek kl. IId, Sebastian Baczmaga kl. IIb

opiekun: p. Anna Gawron

3. Konkurs plastyczny "Zwyczaje Bożonarodzeniowe"

nagroda: Zuzanna Zając kl. IIa

wyróżnienie: Zuzanna Bakowicz kl. IId

opiekun: p. Anna Gawron

4. Konkurs dziennikarstwa ekologicznego "Sprzątamy świat wokół nas"

II miejsce: Patrycja Włodarczyk kl. IIIf 

opiekun: p. Aneta Leśkiewicz

5. Konkurs piosenki turystycznej "VII Rajdu Sieradzkiego Szwędacza Szlakiem Walk nad Wartą 1939r."

I miejsce zespołowo

opiekun: p. Urszula Rozmarynowska

6. Konkurs plastyczny "Wiatr, wypadek, ogień, woda - strażak zawsze rękę poda"

Patrycja Dembska kl. Ic, Tomasz Staszczyk kl. Id, Konrad Kuśmierek kl. IId

opiekun: p. Anna Gawron

7. Konkurs literacki "Eko - Osiedle"

II miejsce: Adrian Chmielewski kl. IIIc

III miejsce: Joanna Holica kl. IId

opiekun: p. Bogumiła Szewczyk

8. Konkurs literacko - historyczny "Wydarzenia i ludzie tworzący dzieje polskiego parlamentaryzmu"

II miejsce: Piotr Piechulski kl. IIIb

III miejsce: Cezary Kobiela kl. IIIb

wyróżnienie: Marek Nieradko kl. IIIb

opiekun: p. Bogumiła Szewczyk

9. VI Festiwal Recyklingu

I miejsce: Adrian Chmielewski kl. IIIc (eko - plakat)

I miejsce: Eliza Szymanowska kl. IIIf (ekologiczna moda)

opiekun: p. Barbara Kaźmierczak

wyróżnienie: Arkadiusz Kokoszka kl. IIe

opiekun: p. Anna Gawron

10. XIX Konkurs Plastyczny "Ekologia i sport" - MURALIA 2010

I miejsce zespołowo: Katarzyna Jankowska kl. IIe, Angelika Walczyk kl. IIe, Gabriela Widera kl. IIe

wyróżnienie: Zuzanna Bakowicz kl. IId, Joanna Holica kl. IId,Klara Tomczak kl.IIf

opiekun: p. Anna Gawron

11. Turniej Wiedzy Pożarniczej Szkół Gimnazjalnych - "Młodzież zapobiega pożarom"

III miejsce zespołowo: Adam Kowalski kl. IIIe, Tomasz Pierzakowski kl. IIIc, Mariusz Pierzakowski kl. IIIc, Adrianna Marciniak kl. IIId, Magdalena Askanas kl. IIIa

III miejsce indywidualnie: Adam Kowalski kl. IIIe

opiekun: p. Elżbieta Adameczek

12. Konkurs wiedzy o patronce Sieradza św. Urszuli Ledóchowskiej

I miejsce: Magdalena Chudowska kl. IIIf

II miejsce: Adrianna Bakowicz kl. Id

III miejsce: Maja Langner kl. IIb

opiekun: p. Piotr Bakowicz

wyróżnienie w konkursie plastycznym: Klara Tomczak kl. IIf

                                                 KONKURSY POWIATOWE

1. Konkurs wiedzy o życiu i twórczości Fryderyka Chopina "Fryderyk Chopin w dwusetną rocznicę urodzin"

Laureat Grand Prix: Przemysław Stępniak kl. IIe

opiekun: p. Marcin Krzymiński

2.  Konkurs recytatorski "Moja prawda"

nagroda II stopnia: Joanna Holica kl. IId

wyróżnienie: Zuzanna Bakowicz kl. IId

ioekun: p. Bogumiła Szewczyk

3. "33 Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym"

V miejsce zespołowo

opiekun: p. Marcin Gabrysiak

4. Konkurs literacki - Młodzieżowe spotkania z poezja religijną "W poszukiwaniu światłości"

nagroda główna: Adam Kopytek kl. IIIc

nagroda: Rafał Graczyk kl. IIIc, Oskar Walczak kl. IIIc, Zuzanna Bakowicz kl. IId

wyróżnienie: Mateusz Gliński kl. IIIc, Filip Grabowski kl. IIIc, Mariusz Kobiela kl. Ib

opiekun: p. Bogumiła Szewczyk

5. Konkurs recytatorski - Młodzieżowe spotkania z poezją religijną "W poszukiwaniu światłości"

wyróżnienie: Joanna Holica kl. IId

opiekun: p. Bogumiła Szewczyk

                                   KONKURSY REGIONALE

1. III Międzypowiatowy Festiwal Gazetek Szkolnych

II miejsce zespołowo: Karolina Ciepłuch kl. IIIc, Aleksandra Powalska kl. IIIc, Martyna Sobczak kl. IIIc, Martyna Chlebicz kl. IIe, Sylwia Piekarczyk kl. IIe, Ewelina Rybak kl. IIe, Joanna Holica kl. IIe, Aleksandra Klimczak kl. IIf

opiekun: p. Michał Sitarek

2. XI Regionalny Konkurs Biblijny 

VIII miejsce: Adrianna Bakowicz kl. Id

                                KONKURSY WOJEWÓDZKIE

1. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii

laureat: Cezary Kobiela kl. IIIb

opiekun: p. Lidia Bilakiewicz

2. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Wiedzy o Sztuce (sekcja muzyki)

laureat: Przemysław Stępniak kl. IIe

opiekun: p. Marcin Krzymiński

3. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

finalista: Piotr Piechulski kl. IIIb

opiekun: p. Jolanta Borkowska - Kucharek

4. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Geografii

finaliści: Przemysław Stępniak kl. IIe, Weronika Ciszewska kl. IIIb, Martyna Sobczak kl. IIIc, Marek Nieradko kl. IIIb

opiekun: p. Renata Cieploch

5. Wojewódzki konkurs "Przewodnictwo Polski w Radzie UE"

III miejsce zespołowo: Klara Tomczak kl. IIf, Aleksandra Zubrzak kl. IIf

opiekun: p. Mariola Klimczak - Merk

6. Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Regionie Łódzkim

VI miejsce: Anna Garczyńska kl.IId

VII miejsce: Patrycja Rajewska kl. IId

opiekun: p. Izabela Matławska

7. Wojewódzki Konkurs Matematyczny "Jantar"

III miejsce: Małgorzata Markiewicz kl. IIIb, Mariusz Kobiela kl. Ib

opiekunowie: p. Jolanta Borkowska - Kucharek, p. Danuta Kałuziak

8. Diecezjalny konkurs "Cywilizacja miłości w nauczania Jana Pawła II"

XV miejsce: Ewelina Clebicz IIb, Natalia Garbala kl. IIb

opiekun: p. Piotr Bakowicz

                                KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

1. Ogólnopolski konkurs"Młodzi przedsiębiorczy"

I miejsce zespołowo: Martyna Chlebicz, Sylwia Piekarczyk, Adam Kędzia, Michał Kudliński, Konrad Owczarek, Kamil Rogalski (kl. IIe)

opiekun: p. Michał Sitarek

2. XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Kartka Świąteczna - Boże Narodzenie, Nowy Rok"

nagroda główna: Katarzyna Rybak kl. IIe

wyróżnienie: Patrycja Plewa kl. IIf, Kamila Dembska kl. Ic

opiekun: p. Anna Gawron

3. Ogólnopolski Konkurs Piosenki "Talenty"

wyróżnienie: Przemysław Stępniak kl. IIe

opiekun: p. Marcin Krzymiński

4. Finał Ogólnopolskiego Konkursu "Odyseja Umysłu"

IV miejsce zespołowo: Magdalena Bakowicz kl. IIc, Arkadiusz Kokoszka kl. IIe, Michał Kudliński kl. IIe, Przemysław Stępniak kl. IIe, Marcelina Galus kl. IIIf, Patrycja Włodarczyk kl. IIIf, Eliza Szymanowska kl. IIIf

opiekunowie: p. Małgorzata Nowak, p. Marta Szałek

5. Ogólnopolski Konkurs Literacki "Lubię czytać"

nagroda: Michał Kudliński kl. IIe

opiekun: p. Bożena Słupianek

                          KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

1. Kangur Matematyczny 2010

bardzo dobry wynik: Cezary Kobiela kl. IIIb

wyróżnienie: Małgorzata Markiewicz kl. IIIb, Piotr Piechulski kl. IIIb

opiekun: p. Jolanta Borkowska - Kucharek  


Ostatnia aktualizacja: 08.06.2016r.