Publiczne Gimnazjum nr 3 w Sieradzu
Dzisiaj jest sobota, 20 stycznia 2018 r., 20 dzień roku

Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego
06-09-2015 umieścił(a) Aneta Leśkiewicz

Wspomnieniami beztroskich wakacji w klimat szkolny wprowadzeni zostali wszyscy uczniowie gimnazjum uczestniczący w uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego 2015/2016.

1 września 2015r. o 8.30 w sali gimnastycznej spotkali się wyjątkowo wszyscy uczniowie naszej szkoły. Jak co roku, szczególnie serdecznie i ciepło powitani zostali przez p. Dyrektor Helenę Rajewską uczniowie klas pierwszych, którym Pani Dyrektor życzyła wielu sukcesów. Pierwszoklasiści tego dnia złożyli ślubowanie oraz poznali swoich najważniejszych nauczycieli - wychowawców, którzy towarzyszyli im do końca uroczystości. Minutą ciszy uczczona została pamięć o ludziach poległych w czasie II wojny światowej. Inaugurację roku szkolnego uświetniła część artystyczna.

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2016r.